Poznajmy się

Dzień dobry! Jesteśmy nauczycielami przedmiotów fotograficznych w Technikum nr 5 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Świdnicy. Uczymy na kierunku fotografia i multimedia. Obecnie jest to szkoła pięcioletnia, w której przygotowujemy uczniów do zdobycia zawodu i zdania egzaminu maturalnego.

Dlaczego warto się u nas uczyć?

Żyjemy w erze informacji. Otacza nas świat obrazów, pełen zdjęć, video i grafik. Spędzamy czas w mediach społecznościowych i internecie. Trudno nam od tego uciec. Możemy być tylko odbiorcami tych treści, ale możemy też zostać ich świadomymi twórcami. Naszym zadaniem jest przygotowanie uczniów do tworzenia i zawodowego funkcjonowania w świecie nowych mediów.

Dla kogo nasz kierunek jest dobrym wyborem?

Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii. Tych, którzy utrwalają świat na kartach pamięci i kliszach. Tych, których interesuje kręcenie filmów i obróbka obrazu. Musicie być jednak świadomi dwóch rzeczy: tego, że będziemy od was dużo wymagać oraz tego że miejsc mamy mało, a chętnych bardzo dużo. Jeśli chcesz do nas dołączyć już dziś zadbaj o swoje oceny i o odpowiednią liczbę punktów na egzaminie. Postaraj się! Czekamy właśnie na ciebie 🙂

Irena Polit

Nauczyciel przedmiotów fotograficznych

Bartosz Kliszczyk

Nauczyciel przedmiotów fotograficznych

Łukasz Lesiów

Nauczyciel przedmiotów fotograficznych

Mateusz Pradelski

Nauczyciel przedmiotów fotograficznych

Ekonomik? Warto!

Zespół Szkół Ekonomicznych w Świdnicy to szkoła o ponad 70-letniej tradycji. Od zawsze kojarzona z wysoką jakością nauczania. Tak jest i dziś, a najlepszym tego dowodem jest wysoka ilość chętnych oraz wysokie miejsca w renomowanych rankingach edukacyjnych. Szkoła stawia na ciągły rozwój oraz dynamicznie reaguje na potrzeby rynku i swoich uczniów. Dlatego w roku szkolnym 2018/19 otwarto dwa nowe kierunki: technik fotografii i multimediów oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Te dwie specjalności, w krótkim czasie stały się jednymi z najbardziej obleganych kierunków w całym powiecie świdnickim. Siłą ZSE jest też kadra doświadczonych nauczycieli zarówno przedmiotów ogólnokształcących jak i zawodowych. Jesteśmy szkołą przyjazną uczniom.

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Enter Your Email Address To Get Recent
News & Promotions